شرکت شکوه درمان یاران ایرانیان
1399/4/4    
بازدید: 991

 مقدمه
شرکت هما طب ایرانیان در سال 1388 با توجه به تجربه اعضاء هیئت مدیره خود طی سالیان گذشته، با هدف اشتغال زایی وکمک به تولیدکنندگان محترم محصولات پزشکی یکبار مصرف داخل کشور با نام تجاری HIMED ایجاد و پس از کسب تجارب بسیار در عرصه توزیع در سال1390 اقدام به تاسیس کارخانه و تولید لوازم یکبار مصرف پزشکی نمود.

شرکت درجهت توسعه وگسترش کارخانه و تولید محصولات با کیفیتی برتر، برای کسب رضایت و اعتماد و اطمینان مشتریان خود، تلاش هر چه بهتری را برای راه اندازی بهترین خط تولید، تهیه ماشین آلات متناسب با تکنولوژی روز را در دستور کار خود قرار داد. و در همین راستا در سال 1395 شرکت تولیدی جدید خود را با نام "شکوه درمان یاران ایرانیان" راه اندازی کرد.

 اعضاء هیئت مدیره بر خود لازم دانسته با رعایت قوانین و الزامات بین المللی مرتبط با صنایع پزشکی، طبق دستورالعمل های ابلاغی از سازمان ملی استاندارد ایران و استاندارد مدیریت کیفیت محصولات پزشکی( ISO-13485 کمپانی QS سوئیس)تحت نظارت کارشناسان محترم اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران طرح را اجرا و در نهایت موفق به اخذ پروانه ساخت وسیله پزشکی از سوی اداره کل تجهیزات پزشکی گردید.

این شرکت در حال حاضر با تولید مستقیم « ساکشن تیوپ دو کانتکور شیاردار در سایزهای مختلف، اسپکلوم واژینال و ست تزریق سرم » و توزیع آن در سطح مراکز درمانی مشغول به خدمت رسانی می باشد.

 اعضاء هیئت مدیره بر خود لازم دانسته با رعایت قوانین و الزامات بین المللی مرتبط با صنایع پزشکی، طبق دستورالعمل های ابلاغی از سازمان ملی استاندارد ایران و استاندارد مدیریت کیفیت محصولات پزشکی ( ISO-13485 کمپانی QS سوئیس ) تحت نظارت کارشناسان محترم اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران طرح را اجرا و در نهایت موفق به اخذ پروانه ساخت وسیله پزشکی از سوی اداره کل تجهیزات پزشکی گردید.

این شرکت در حال حاضر با تولید مستقیم « ساکشن تیوپ دو کانتکور شیاردار در سایزهای مختلف، اسپکلوم واژینال و ست تزریق سرم » و توزیع آن در سطح مراکز درمانی مشغول به خدمت رسانی می باشد.

مأموريت

*      حضور مقتدرانه در بازار وتولید لوازم پزشکی یکبار مصرف پزشکی با کیفیت برتر و در اختیار گرفتن سهم مناسب از بازارهای داخلی و منطقه ای

*      توسعه و گسترش کارخانه و ایجاد اشتغال بیشتر در منطقه 

*      كسب سود مناسب و عادلانه متناسب با كيفيت كالاهاي ارائه شده

 

چشم انداز

*     تولید کالای با کیفیت ایرانی جهت مصرف داخلی و صادرات به کشورهای هدف